Jotun Toz Boyalar

Aurora Koleksiyonu

Yüksek performans, sürdürülebilir mimari ve şık görünümle buluşuyor. Aurora Koleksiyonu, Kuzey Işıkları’nın mükemmel renklerinden ilham alarak hazırlandı.

Aurora Koleksiyonu, modern yapılar için lüks ve zengin bir görünüm sağlıyor. Yüzey bozukluklarını saklayarak yüksek kalitede ve tutarlı bir yüzey görünümü sunuyor. Ayrıca, alternatif teknolojilerden farklı olarak toz boyanın mükemmel kimyasal dayanımı sayesinde, boyalı yapıların temizlenmesi ve bakımını kolaylaştırıyor, ömrünü uzatıyor. Hem alüminyum hem de çelik yüzeylerde kullanıma uygun olduğu için, projede tercih edilecek malzemeler konusunda esneklik sağlar. Uygulama sırasında çok daha az su, elektrik ve kimyasal madde kullanıldığı için çevreye kötü etkisi çok düşüktür. Jotun Facade ve Jotun Super Durable ürünleriyle tercih edilebilir.


Cool Shades Koleksiyonu

İç mekanın daha az ısınmasını sağlayarak, soğutma sistemlerine olan ihtiyacı, enerji ve kaynak kullanımını azaltır.

Jotun Cool Shades Koleksiyonu

Cool Shades Koleksiyonu, binaların güneşe maruz kalan alüminyum bileşenlerinde yüzey sıcaklığını azaltmak için geliştirilmiş, ısı yansıtıcı özellikli mimari toz boyadır. Gelişmiş teknolojisi sayesinde binalardaki enerji tüketimini azaltır ve iç mekanda konforu artırır.  Binaların güneşe maruz kalan alüminyum bileşenlerinde yüzey sıcaklığını azaltmak için geliştirilmiş, ısı yansıtıcı özellikli mimari toz boyadır. Jotun Facade ve Jotun Super Durable ile tercih edilebilir.


Sahara Koleksiyonu

Metal yüzeylerde dayanıklılık, kullanışlılık, göz kamaştırıcı ve şık bir görünüm gibi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Sahara Koleksiyonu

Mimaride kullanılan alüminyum malzemeler için geliştirilen Sahara Koleksiyonu yapılara şık bir görünüm sağlıyor. Metal yüzeylerde dayanıklılık, kullanışlılık, göz kamaştırıcı ve şık bir görünüm gibi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Tekstürlü toz boyalardan oluşan Sahara Koleksiyonu da, mimarların metal yüzeylerde dayanıklılık, kullanışlılık, göz kamaştırıcı ve şık bir görünüm gibi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Jotun Facade ve Jotun Super Durable serilerinde mevcut olan Sahara Koleksiyonu, hem geleneksel hem de yenilikçi bir nitelikte. Mimaride kullanılan alüminyum malzemeler için geliştirilen Sahara Koleksiyonu yapılara şık bir görünüm sağlıyor.


Jotun Durasol

En üst düzeyde dayanıklılık ve zamansız koruma sağlamak için tasarlanan toz boya: Jotun Durasol.

Güçlü UV ışınları, yüksek sıcaklıklar, değişken nem oranları, kir tutma ve çevresel etkenlerin tümüne karşı koyacak şekilde tasarlanan  Jotun Durasol , sektör standartlarını karşılıyor. Jotun Durasol, metalik ve mat olarak çeşitli renk seçeneklerinde mevcuttur ve alüminyum yüzeyde Jotun uygulama kılavuzuna göre uygulandığında 30 yıl ürün garantisi bulunur.


Jotun Super Durable

Tasarım dostu, güçlü koruma özellikli Jotun Super Durable sürdürülebilir mimari projeler için ideal çözümdür.

Jotun Super Durable

Estetik ve fonksiyonelliğin mükemmel kombinasyonu Jotun Super Durable ,  en cesur fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyor. Zaman testlerine dayanıklılık için özel formüle edilen Jotun Super Durable, güçlü UV radyasyonu, değişken nem ve sıcaklık oranları ve diğer zorlu çevresel koşullar için de uygun çözümdür. Güçlü referans geçmişinin yanı sıra Jotun Super Durable, AAMA 2604 standardında zorlu hava koşullarına dayanıklıdır, Qualicoat Class 2 ve GSB Master sertifikası bulunur. Sürdürülebilir mimari trendin yükselişte olduğu günümüzde, likit PVDF sistemlere karşı çevreci bir çözüm yoludur. Jotun Super Durable, tasarımınıza en uygun olanını seçebileceğiniz çok çeşitli renk, parlaklık ve özel efekt seçeneklerinde mevcuttur. 


Jotun Facade

Dayanıklı toz boya ürünü Jotun Facade, paslanmaya karşı koruma ve dekoratif seçenekleri bir arada sunuyor.

Jotun Facade

Parçacık Dağılımı Yönetimi sayesinde Jotun Facade size gelişmiş akışkanlık, düşük atık miktarı ve üstün kapatıcılık sağlıyor: bu özellikler de aynı miktar boya ile daha fazla ürün boyamanızı ve dolayısıyla gözle görülür bir kazanç elde etmenizi mümkün kılıyor.

Güçlü bir referans geçmişine sahip Jotun Facade, çeşitli renk, parlaklık ve özel efekt seçeneklerinde mevcuttur. Alüminyum yüzeyde Jotun uygulama kılavuzuna göre uygulandığında 10 yıl ürün garantisi* bulunur.


Primax AC

Jotun Primax provides an approach to steel protection that gives you a sustainable solution.

Epoksi bazlı, çinko içeriği az Primax AC, uygulaması kolay ve sürdürülebilir bir üründür.

Jotun Powder Coatings has developed an approach to steel protection that gives you a sustainable solution – reduced environmental impact, less time and money spent on repairs, and less material required for protection.


Jotaguard RB

Çelik ve güçlendirilmiş beton yapıları korumak için geliştirilen Jotaguard RB, bina ve altyapıların ömrünü uzatır.

Jotaguard RB

Jotaguard RB, inşaat güçlendirme çeliklerini zorlu hava şartları nedeniyle oluşan paslanma etkilerine karşı korumak için geliştirildi. Özellikle kıyılar ve soğuk iklimli bölgelerde buzlanma önleyici tuzların kullanımı nedeniyle oluşan paslanma ve yapısal hasara karşı etkilidir.